PALIWA I AKCESORIAW tej kategorii nie ma produktów.

Paliwo Tornado Car 25 4L Zobacz większe

Paliwo Tornado Car 25 4L

142,00 zł

Koszt dostawy od: 15,00 zł

Produkt niedostępny oczekuje dostawy

Czas realizacji 24 godz.

Do schowka

Porównaj

Znakomite paliwo dla modeli samochodów o zawartości 25% nitrometanu i 9,5% oleju w metalowej bańce o pojemności 4L. Przeznaczony do samochodów w skali 1:8. 

Paliwo Tornado jest produkowane przez Jonker Specialized. Są to produkty wysokiej jakości dla modelarstwa. Jonker Specialized jest na drugim miejscu producentem paliw na świecie a jego wyroby są polecane przez wiele firm zajmujących się modelarstwem RC. 

Wszystkie półprodukty i produkty są dokładnie badane by używający je modelarze byli zadowoleni z wysokiej jakości dostarczonego towaru. Mieszanie paliwa jak i sam rozlewanie do pojemników jest sterowane przez komputer co daje nam pewność że każda partia paliwa jest tej samej wysokiej jakości. 

Paliwo tornado jest produkowane z wysokiej jakości nitro metanu i alkoholu metylowego dla polepszenia osiągów i lepszego chłodzenia silników i utrzymują silnik w czystości. 

Tornado paliwa są oparte na specjalnym oleju syntetycznym zrobionym na własnej recepturze opartej na kilkuletnich badaniach. Jonker zdołał opracować specjalną mieszankę olejów ,która daje doskonałe smarowanie i podwyższa osiągi silnika.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Paliwo Tornado Car 25 4L

Paliwo Tornado Car 25 4L

Ask a question

Jeśli masz pytanie skorzystaj z poniższego formularza.

*(Pole wymagane)

Produkty podobne